Aktualności
Policja

20-latek odpowie za posiadanie marihuany


Do 10 lat więzienia grozi 20-letniemu mieszkańcowi Brzegu. Mężczyzna posiadał znaczną ilość marihuany i wpadł w ręce policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Woreczki z zakazanymi substancjami ukrywał w swoim pokoju i pomieszczeniu gospodarczym.

Kilka dni temu policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali młodego mieszkańca Brzegu. Z ich ustaleń wynikało, że może on posiadać zakazane substancje. Kiedy zauważyli, że podejrzany mężczyzna przebywa w pobliżu pomieszczenia gospodarczego, w którym miał przechowywać narkotyki, postanowili sprawdzić swoje przypuszczenia.

Tam funkcjonariusze ujawnili podejrzane pakunki i elektroniczną wagę. Policjanci zabezpieczyli środki, a 20-latka zatrzymali. Badanie potwierdziło ich przypuszczenia, zabezpieczony susz to blisko 70 gramów marihuany. Dodatkowo podejrzewali, że zatrzymany może posiadać więcej zakazanych substancji w miejscu zamieszkania. Koleje woreczki z narkotykami ujawnili podczas przeszukania mieszkania. Marihuana była ukryta w pokoju za łóżkiem. W związku ze sprawą policjanci łącznie zabezpieczyli 170 gramów marihuany.

Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Do przestępstwa się przyznał. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Reklama
277 views