112
Aktualności

32-latek zatrzymany za posiadanie marihuany, amfetaminy i tabletek ecstasy [film]


Ponad kilogram narkotyków zabezpieczyli policjanci z Brzegu. 32-latek zakazane substancje ukrył w swoim mieszkaniu. W lodówce miał między innymi 3 kostki masła zmieszanego z narkotykami. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, do którego się przyznał. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Brzegu zatrzymali 32-letniego mieszkańca miasta. Z ich wcześniejszych ustaleń wynikało, że mężczyzna może mieć związek z przestępczością narkotykową.

Kilka dni temu zauważyli podejrzanego na jednej z ulic w mieście. Po zatrzymaniu okazało się, że przypuszczenia funkcjonariuszy się potwierdziły. Mężczyzna przy sobie posiadał kilkanaście woreczków z różnymi narkotykami. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu, a substancje zostały zabezpieczone.

Podczas dalszych czynności, w mieszkaniu zatrzymanego śledczy ujawnili kolejne porcje zakazanych substancji. Wszystko było ukryte w szafkach. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad kilogram marihuany, 30 gramów amfetaminy i kilkanaście tabletek ecstazy. Dodatkowo w lodówce funkcjonariusze znaleźli ponad 300 gramów topionego masła z narkotykami.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, do którego się przyznał. Grozi mu do 10 lat więzienia.