Aktualności
Prezentacja Partnera

4F nareszcie w Brzegu: wielkie otwarcie już 28 kwietnia


Nie ma chyba w Brzegu osoby nieznającej sklepu meblowego, który przez wiele lat znajdował się na rogu Rynku z ulicą Młynarską. Nie da się ukryć, że był on jednym z symboli centrum naszego miasta. Teraz przyszedł czas na zmiany.
Salon meblowy zastąpiony zostanie nowoczesnym sklepem 4F oferującym wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe. Warto dodać, że asortyment nie jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla osób zajmujących się profesjonalnie sportem. Coś dla siebie znajdą też miłośnicy wygodnych, mniej oficjalnych ubrań.
Wielkie otwarcie sklepu 4F odbędzie się 28 kwietnia. Warto wybrać się na zakupy już w pierwszych dniach, bo od 28 do 30 kwietnia obwiązywał będzie 20% rabat!

4F to marka, która oferuje wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe. Jej znakiem rozpoznawczym jest połączenie jakości, technologii oraz modnych materiałów z nowoczesnym designem.

Produkty 4F przeznaczone są zarówno do treningu, jak i codziennego noszenia. Zespół projektantów pod znakiem 4F tworzy indywidualne kolekcje, dostosowane do oczekiwań sportowców. Od 2008 roku 4F współpracuje z Polskim Komitetem Olimpijskim, a na Igrzyska w Tokio 2020 ubierze reprezentacje aż 7 krajów – Polski, Chorwacji, Litwy, Macedonii Północnej, Grecji, Słowacji i Serbii.
Marka 4F to ponad 240 sklepów w Polsce, Litwie, Łotwie, Czechach, Słowacji, Rumunii, Ukrainie, Tajlandii, Japonii i Tajwanie. Obecna jest w 42 krajach poprzez rozwiniętą sieć sprzedaży hurtowej, a produkty 4F dostępne są w 400 sklepach multibrandowych.

Więcej informacji na temat 4F znaleźć można na stornie internetowej www.4f.pl oraz w mediach społecznościowych:

Facebook

Instagram

Youtube