Aktualności

Bardzo dobre wyniki podopiecznych UKS Victoria Przylesie na Otwartych Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Judo


Bardzo dobre wyniki podopiecznych UKS Victoria Przylesie na Otwartych Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Judo

W niedzielę (28 lutego) w Hali Gwardii Opole odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Judo. Duży sukces odniosła w tych zawodach ekipa z UKS Victoria Przylesie.

W zawodach wystartowały dzieci z roczników 2009-2011 reprezentujące kluby z terenu województwa opolskiego. Celem turnieju była popularyzacja judo oraz integracja opolskiego środowiska związanego z tą dyscypliną sportu. Niestety, z uwagi na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, organizatorzy podjęli decyzję o przeprowadzeniu imprezy bez udziału publiczności, w reżimie sanitarnym.

W Opolu rewelacyjnie zaprezentowali się zawodnicy i zawodniczki z UKS Victoria Przylesie. Podopieczni trenera Mariusza Frankiewicza pokazali duże serce do walki. Przełożyło się to na bardzo dobre wyniki. Sukces cieszy podwójnie, bo klub z niewielkiej miejscowości, jaką jest Przylesie, poradził sobie w rywalizacji z ekipami ze znacznie większych ośrodków.

W roczniku 2009 w swoich kategoriach wagowych zawodniczki i zawodnicy UKS Victoria Przylesie wywalczyli:

Oliwia Sacha: 2 miejsce,

Julia Gadzińska: 2 miejsce,

Adrian Kloc: 2 miejsce,

Paulina Stanczyk: 3 miejsce.

Sukcesy odnieśli też zawodnicy z rocznika 2010:

Wiktor Kloc: 1 miejsce,

Karol Rachwalski: 2 miejsce.

Uczestnicy Otwartych Mistrzostw Województwa Opolskiego w Judo otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale. Najważniejsze jest jednak zdobyte doświadczenie oraz radość ze sportowej rywalizacji na bardzo wysokim poziomie.

115 views