Aktualności
Kultura

Akcja Stylizacja, czyli być jak Fallon Carrington


Wczorajsza premiera 4. sezonu „Dynastii” w telewizji internetowej Netflix była nie lada gratką dla wszystkich fanów serialu. Mówiąc o amerykańskiej produkcji trudno nie wspomnieć o jednej z głównych bohaterek – Fallon Carrington, w którą wciela się Elizabeth Gillies. Pewna siebie, elegancka, zawsze nienagannie ubrana. 

Fallon Carrington 2.jpg

źródło: www.pinterest.com

Fallon Carrington to jedna z tych postaci, na którą od razu zwracasz uwagę. Gdy wchodzi do pokoju to wszyscy patrzą tylko na nią. Potrafi być zadziorna i momentami bezczelna. Dlaczego więc skradła serca tak wielu widzów na całym świecie? Pomimo negatywnych cech swojego charakteru jest piekielnie inteligentna, ambitna oraz skupiona na postawionym sobie celu.

Fallon Carrington 1.jpg

źródło: www.image.cbsstatic.com

Pomimo tego, że w oryginalnej „Dynastii” z 1981 roku wygląd Fallon był nieco przestarzały, to twórcy nowej serii postanowili bardzo uwspółcześnić córkę Blake’a – zna ona wszystkie najnowsze trendy, a jej garderoba metrażem przypomina średniej wielkości mieszkanie. 

Fallon Carrington 4.jpg

źródło: www.pinterest.com

W wyglądzie Fallon nic nie jest pozostawione przypadkowi. Wszystko perfekcyjnie do siebie pasuje i jest bardzo eleganckie. Dziedziczka ogromnej fortuny często bawi się kolorami, tkaninami oraz formami. Uwielbia okazałą biżuterię i niebotycznie wysokie obcasy.

Fallon Carrington 5.jpg

źródło: www.pinterest.com

Wiele stylizacji młodej bizneswoman pochodzi od najdroższych projektantów, a ulubionym domem mody jest zdecydowanie Gucci. Jej kolekcja pasków i torebek ze znanym wszystkim logo przyprawia o prawdziwy zawrót głowy. Choć wszystkie stylizacje Fallon są godne naśladowania, to wyraziste garnitury i seksowne sukienki z całą pewnością zasługują na najwyższe miejsce na podium. Zawsze są nietuzinkowe oraz idealnie dopasowane do sylwetki. 

Fallon Carrington 3.jpg

źródło: www.pinterest.com

Fallon Carrington 7.jpg

źródło: www.pinterest.com

Fallon Carrington 8.png

źródło: www.pinterest.com

Fallon Carrington 6.jpg

źródło: www.pinterest.com

Jeśli lubisz elegancki i kobiecy styl, a skromność i prostota są ci obce, to z całą pewnością powinnaś zainspirować się nietuzinkową Fallon. Jedno jest pewne - w takich kreacjach wzbudzisz zachwyt wszystkich wokół i zawsze będziesz w centrum uwagi.

Opracował: Michał Musiał

Michał Musiał – stylista, personal shopper, dziennikarz modowy. Ma na swoim koncie dziesiątki spektakularnych metamorfoz. Na co dzień zajmuje się zarówno pracą z indywidualnymi klientami, jak i bierze udział w wielu medialnych projektach. Zainicjował modowy cykl #AkcjaStylizacja, w którym udziela modowych porad, przedstawia fakty z historii mody i tworzy unikatowe zestawy i stylizacje na każdą okazję. Potrzebujesz modowej porady? Marzy Ci się oszałamiająca stylizacja na ważną okazję? Nie czekaj i skorzystaj z pomocy Michała.
FB: Michał Musiał Fashion
e-mail: m.musial.stylist@gmail.com