Aktualności
Sport

Aktywny Brzeżanin – podsumowanie kwietnia


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzegu od początku kwietnia prowadzi akcję „Aktywny Brzeżanin”, podczas której zachęca mieszkańców i miłośników naszego miasta do codziennej rekreacji na świeżym powietrzu. 

Podsumowanie pierwszego miesiąca zabawy i uhonorowanie najbardziej zaangażowanych uczestników wydarzenia miało miejsce 4 maja.

Tytuły Najaktywniejszej Brzeżanki i Najaktywniejszego Brzeżanina kwietnia otrzymało siedem osób, które w minionym miesiącu codziennie wychodziły i biegały, jeździły na rowerze lub rolkach albo chodziły z kijkami, a potem wysyłały potwierdzenie aktywności do MOSiR-u. Są to: Kinga Baranowska, Tymoteusz Krzyżanowski, Małgorzata Kucharska, Wiktor Mosoń, Wioletta Perkowska, Tomasz Perkowski, Magdalena Załugowicz-Mosoń.

Podziękowania, dyplomy i upominki ufundowane przez MOSiR i Aglomerację Wrocławską otrzymało też kolejnych kilkunastu Aktywnych Brzeżan. Podziękowania za uczestnictwo wręczał Krzysztof Kulwicki, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Na tym zabawa się nie kończy! Od początku maja MOSiR przyjmuje kolejne aktywności, a do tego wyzwania można dołączyć w każdej chwili. Więcej informacji i regulamin na stronie: mosir.brzeg.pl

Oto Aktywni Brzeżanie Kwietnia:

Kinga Baranowska - 30 aktywności

Tymoteusz Krzyżanowski - 30

Małgorzata Kucharska - 30

Wiktor Mosoń - 30

Wioletta Perkowska - 30

Tomasz Perkowski - 30

Magdalena Załugowicz-Mosoń - 30

Alicja Olewniczak - 29

Anna Skuratowicz - 29

Bartosz Pszczolarski - 28

Paweł Pietraszek - 25

Magdalena Stefaniszyn - 25

Łukasz Gąsiorowski - 24

Izabela Jasiak - 24

Bartosz Raczkowski - 20

Szymon Raczkowski - 20

Joanna Jackowiak - 20

Tomasz Berdychowski - 17

Marcin Stefaniszyn - 16

Michał Szkudlarek - 11

Wiktor Seiffert - 11

Monika Dzwonek - 9

Ryszard Dzwonek - 9

Gracjan Kłoda - 9

Maciej Pszczolarski - 8

Mariusz Piruta - 7