Aktualności

„Belferskie Słowianki” z okazji Dnia Edukacji Narodowej w ZSZ nr 1


Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej w ZSZ nr 1 w Brzegu rozpoczął się oficjalnym przekazaniem sztandaru i przedstawieniem nowego pocztu sztandarowego w składzie: Miłosz Ludka, Anna Gąsior i Wiktoria Lechowicz.

W części nieoficjalnej Samorząd Uczniowski przygotował galę „Belferskich Słowianek”, podczas której uczniowie nagrodzili swoich nauczycieli w 6 kategoriach. 

Za najbardziej szykownego i eleganckiego nauczyciela uznano Barbarę Sztaf i nagrodzono ją statuetką „Francja-Elegancja”. W kategorii „Bratnia Dusza” wygrał Mirosław Czoppa, a statuetkę „Luzaka Roku” otrzymał Marek Miarczyński. Marek Pruciak został nagrodzony „Złotą Katarynką”, a za najbardziej wymagającego nauczyciela uznano Elżbietę Mykicką i wręczoną jej statuetkę „Złota Kosa”. Zaszczytny tytuł „Super Belfra” otrzymał  Marek Suflita.

Galę rozdania „Belferskich Oskarów” uświetnił występ Kingi Babiarz i Liliany Górawskiej z klasy I C/G. Zwieńczeniem gali był film „Sobie i Wam, czyli Słowiańskie granie 2021” przygotowany przez naszą młodzież specjalnie z okazji Dnia Nauczyciela. 

Cała uroczystość została przygotowana przez opiekunki SU Magdalenę Bonar i Małgorzatę Grzyb.