Aktualności

Brzeg tematem cyklu podróżniczego „Stąd jestem" portalu gazeta.pl. Dziennikarzy oprowadzał Marek Pyzowski


Brzeg oczarowuje przyjezdnych. Wielu z nich przed przybyciem do naszego miasta nie zdaje sobie sprawy, że znajduje się w nim tyle cennych zabytków, piastowska nekropolia i wiele przepięknych miejsc. Tym razem naszym miastem zachwycili się dziennikarze portalu gazeta.pl, prowadzący cykl „Stąd jestem". My jesteśmy dumni, że oprowadzał ich nasz redakcyjny kolega – Marek Pyzowski.

Na stronie internetowej podroze.gazeta.pl znalazł się obszerny artykuł będący przewodnikiem po najważniejszych i najpiękniejszych miejscach w Brzegu. Dziennikarze nie kryją zdziwienia i zachwytu, odkrywając kolejne tajemnice miasta. 

Przewodnikiem po Brzegu był Marek Pyzowski, człowiek od lat pasjonujący się dziejami miasta i okolic. Teksty o tematyce historycznej, związane z regionem, regularnie publikuje on w Głosie Powiatu. Dziennikarze gazety.pl nie mogli trafić lepiej. Dzięki opiece Marka zobaczyli wszystkie brzeskie perełki i usłyszeli wiele ciekawych historii. 

Takie artykuły są znakomitą promocją. Zasięg dużego portalu sprawia, że o znakomitych dziejach Brzegu i zabytkach w nim zlokalizowanych przeczyta wielu ludzi w całej Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem.