Aktualności
Sport

Brzescy futsaliści coraz bliżej ekstraklasy. Trwa poszukiwanie sponsorów


W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o tym, że ze względu na trudną sytuację finansową z rozgrywek w futsalowej ekstraklasie wycofał się Orzeł Jelcz-Laskowice.

Zgodnie z regulaminem możliwość gry w najwyższej klasie rozgrywek ma spadkowicz, który zajął najwyższe miejsce w poprzednim sezonie. Jak wiadomo, brzeskiemu zespołowi do utrzymania się zabrakło tylko jednego punktu.

Dzisiaj prezes brzeskiego klubu, Robert Gorazdowski poinformował o tym, że wystąpił o licencję na grę w Stascore Futsal Ekstraklasie.

Zdecydowaliśmy podjąć się tego wyzwania. Takie są oczekiwania kibiców, jak również naszych zawodników. Jesteśmy bogatsi o doświadczenia z poprzedniego sezonu, a to na pewno przełoży się na wyniki. Wiemy jakie błędy popełniliśmy i wyciągnęliśmy z tego wnioski. Nie ukrywam jednak, że bardzo liczymy na wsparcie sponsorów. Jak wiadomo, gra w ekstraklasie jest kosztowna. Przygotowaliśmy bardzo ciekawe propozycje dla potencjalnych partnerów, które zawierają wiele benefitów, które są wartościowe dla firm – mówi prezes Gorazdowski.

Jednym z takich benefitów jest możliwość zorganizowania dla partnera otwartego treningu oraz meczu towarzyskiego dla jego pracowników i ich rodzin.

Głos Powiatu, jako partner medialny brzeskiego klubu, chcąc pomóc w pozyskiwaniu sponsorów, również dołożył swoją cegiełkę. Partnerzy otrzymają znaczącą zniżkę lub nawet bezpłatną reklamę na łamach naszej gazety oraz portalu przez cały sezon (w zależności od wybranego pakietu).

Wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy zachęcamy do kontaktu:

futsal@glospowiatu24.pl