Aktualności

Brzeska restauracja w filmie Szlaku Kulinarnego Opolski Bifyj


Brzeska restauracja – Wozownia znalazła się w najnowszym filmie z cyklu „Poznaj smaki Opolskiego Bifyja”. Widzowie mogą zobaczyć w nim jak przygotować królową opolskich stołów – roladę z kluskami śląskimi i modrą kapustą. Potrawę przyrządzała Małgorzata Rudno-Rudzińska, zdradzając przy tym tajniki, dzięki którym zawdzięcza ona swój pyszny smak. 

Wozownia na Szlaku Kulinarnym Opolski Bifyj

Film nakręcony w brzeskiej Wozowni jest realizowany w ramach operacji „Poznaj smaki Opolskiego Bifyja”, która wspiera działania na rzecz długofalowego rozwoju Szlaku Kulinarnego Województwa Opolskiego „Opolski Bifyj”. 

Projekt ten realizowany jest w ramach „Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. 

Wspomniany film, podczas którego ukazują się także fantastyczne kadry Brzegu, zobaczyć można pod TUTAJ

Nie wiemy jak Państwo, ale my po obejrzeniu tego filmu zdecydowanie zgłodnieliśmy. Chyba czas skorzystać z autorskiego przepisu Restauracji Wozownia.