Ekstraklasa futsal
Sport

Czas na pierwsze punkty!


Już jutro nasi ekstraklasowcy w ramach 5. kolejki ligowej podejmą innego beniaminka Team Lębork.

Po 3 rozegranych spotkaniach brzeżanom nie udało się jeszcze zdobyć ligowych punktów i kolejno ulegali oni drużynom z Jelcza-Laskowic, Pniew i zespołowi Mistrza Polski Rekordowi Bielsko-Biała. Dorobek punktowy nijak jednak ma się do stylu gry podopiecznych Jarosława Patałucha, którzy z meczu na mecz prezentują coraz lepszy poziom, a w środę „postraszyli” nawet najlepszą polską drużynę na jej terenie.

Nasi futsalowcy na mecz w Bielsku wyszli nieco zestresowani i do przerwy przygrywali już 5:1, a na trybunach słychać było już szepty na temat pogromu. Na drugą połowę nasz zespół wyszedł jednak na parkiet bez kompleksów, dołożył jeszcze 2 trafienia, na co mistrzowie odpowiedzieli tylko jednym. Premierowe trafienie w barwach Fit-Morning Gredaru Brzeg zaliczył Dawid Witek, była to również pierwsza bramka brzeżan na najwyższym szczeblu rozgrywkowym.

W sobotę zawita do „czwórki” zespół z Pomorza, czyli Team Lębork. Dla naszych przeciwników jest to również premierowy sezon w Ekstraklasie. Pomorzanie weszli w sezon nieco lepiej od nas, gromadząc na swoim koncie 4 punkty, rozegrali jednak jeden mecz więcej.

Brzeski klub futsalowy z niecierpliwością czeka na pierwsze punkty, a sobota wydaje się idealną okazją, aby nareszcie wspólnie z kibicami cieszyć się ze zwycięstwa.

Posiadaczy karnetów zapraszamy serdecznie na trybuny, a resztę kibiców zachęcamy do oglądania transmisji w meczu w serwisie TVcom.pl

Reklama
228 views