Aktualności
Brzeg
Kultura

Czy w te wakacje odbędzie się miejskie kino plenerowe? Spieszymy z informacją z pierwszej ręki!


Mamy dobre informacje dla wszystkich kinomaniaków, podczas zbliżających się wakacji będą oni mogli cieszyć się z powrotu kina plenerowego!

Jak dowiedzieliśmy się w Brzeskim Centrum Kultury seanse będą odbywały się na terenie Amfiteatru Miejskiego w każdą sobotę, w czerwcu i lipcu o godzinie 21:30, a w sierpniu o 21:00.

Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że pierwsze kino plenerowe w tym sezonie wystartuje już 6 czerwca, ale nie jest to jeszcze pewna data, ponieważ trwają rozmowy z dystrybutorami i stąd również nie poznamy jeszcze listy tytułów filmów, które będą wyświetlane.

Pewne jest jednak, że przybyli goście będą mogli rozsiąść się wygodnie na leżakach BCK, a wszystko przy zachowaniu wszelkich wymogów sanitarnych, które są na ostatniej prostej opracowywania.

Co do pozostałej części Kulturalnych Wakacji, które rokrocznie organizuje Brzeskie Centrum Kultury, musimy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ organizatorzy cały czas czekają na informacje odnośnie tego jakiego typu imprezy będą mogły się odbywać i kolejny etap znoszenia restrykcji spowodowanych pandemią Covid-19.

Pracownicy BCK podkreślają, że zrobią tyle ile tylko będzie możliwe, zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa tak uczestników, jak i animatorów.

O wszystkich nowościach będziemy Państwa na bieżąco informować.

588 views