Aktualności
Kultura

Damian Lis zaprasza do oglądania finału „Szansy na sukces" [filmik w artykule]


Już dziś, w niedzielę 23 maja, o godzinie 15:15 rozpocznie się wielki finał programu „Szansa na sukces” z udziałem brzeżanina – Damiana Lisa, który postanowił skierować kilka słów do naszych czytelników w specjalnie przygotowanym na tę okazję filmiku! 

Wielki finał Szansy na sukces już dzisiaj o godzinie 15:15 w TVP2

Damian Lis z Brzegu zawalczy o swoje marzenia w wielkim finale „Szansy na sukces”, który rozpocznie się dzisiaj o godzinie 15:15. Transmisję obejrzeć będzie można w TVP2. Nasza obecność przed telewizorami jest niesamowicie ważna, ponieważ to głosy widzów zdecydują o wyłonieniu zwycięzcy! Nie szczędźmy ich Damianowi i pomóżmy naszemu brzeżaninowi spełnić marzenia.

Przypomnijmy, że zwycięzca finału „Szansy na sukces” będzie miał prawo do występu w koncercie „Debiuty” podczas 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. 

Niespełna 20-letni Damian Lis udział w wielkim finale zapewnił sobie w ósmym odcinku eliminacyjnym, wykonując utwór Sound’n’Grace „Nic do stracenia”. Jak sam przyznał w wywiadzie z naszym portalem, nie ma nic do stracenia w drodze po swoje marzenia. Cały wywiad można przeczytać tutaj.

Teraz każdy z nas może mu w tym pomóc, oddając głos w trakcie trwania wielkiego finału „Szansy na sukces”. Przypomnijmy, początek programu już dziś, tj. w niedzielę 23 maja, o godzinie 15:15, a transmisję oglądać można na TVP2.

A teraz oddajemy głos Damianowi Lisowi, który ma Wam coś specjalnego do przekazania: