Prezentacja Partnera

DELEKTOMATY S.C. – wizja przyszłości automatów vendingowych


Ostatnie miesiące zmagań z pandemią koronawirusa pokazały, że automaty vendingowe, z możliwością płatności bezgotówkowych, to wizja przyszłości.

DELEKTOMATY S.C. to firma vendingowa z wieloletnią tradycją, wierna swoim zasadom, zawsze starając się sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom, w dodatku zawsze z uśmiechem na ustach.

Firmę, która swoją siedzibę ma w Oleśnicy (woj. dolnośląskie), tworzy grupa wykwalifikowanych profesjonalistów, mających wspólną pasję i zainteresowania. Serwisanci dokładają wszelkich starań, aby zapewnić specjalistyczną obsługę oraz przyjemność korzystania z usług firmy i to wszystko 24 godziny na dobę!

DELEKTOMATY S.C. zaopatrują przeróżne instytucje w automaty samo-sprzedające z przekąskami, napojami ciepłymi i zimnymi, a ostatnio także idąc za potrzebami bieżących czasów i życia w dobie pandemii koronawiursa powstały tzw. maseczkomaty, w których można zaopatrzyć się w środki ochrony osobistej, takie jak m.in. maseczki, rękawiczki, czy też płyny i żele do dezynfekcji rąk. To wszystko z możliwością płatności bezgotówkowej, zmniejszając tym samym ryzyko ewentualnego zakażenia się wirusem Covid-19.

Do miast, w których stanęły wspomniane maseczkomaty dołączył ostatnio także Brzeg. Póki co na terenie naszego miasta postawiono jeden automat, znajdujący się na parkingu Stadionu Miejskiego w Brzegu, od strony ul. Kusocińskiego. Planowane są kolejne dwie lokalizacje, m.in. przed Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz przy nowo powstającym Centrum Przesiadkowym na terenie po dawnym PKS-ie.

Wraz z ewolucją asortymentu w tego typu urządzeniach zmieniają się również miejsca, gdzie mogą się przydać. Maseczki stały się mniej potrzebnym towarem, chociaż zapominalskim pewnie przydałby się maseczkomat przed tym, czy innym obiektem, do którego wciąż jeszcze nie można wejść lub też sama ostrożność i dbanie o własne zdrowie podpowiada takie rozwiązanie.

Oczywiście firma elastycznie podchodzi do zaopatrywania automatów i w związku z tym, że od 30 maja br. rząd polski zniósł obowiązek noszenia maseczek na otwartej przestrzeni oferta będzie stopniowo zmieniana i dostosowywana do bieżących potrzeb mieszkańców. Wobec tego maseczki mogą zostać zastąpione przez napoje, czy też przekąski, ale firma nie wyklucza także pozostawienia jednego rzędu w automatach na środki ochrony osobistej, jak m.in. żele do dezynfekcji rąk.

Pojawiły się również głosy o tym, że takie urządzenie przydałoby się w Parku Wolności, przy leśniczówce, gdzie wiele mam, wraz ze swoimi pociechami, spędza czas na świeżym powietrzu. Tam wprawdzie żadnej maseczki nie potrzeba, ale już delikatny żel antybakteryjny dla małych pociech mógłby się przydać, bo przecież dzieciaki muszą dotknąć wszystkiego, a w międzyczasie chcą się czegoś napić, czy zjeść.  Jakiś sok, czy woda to produkty pierwszej potrzeby. Może są jeszcze inne produkty i miejsca gdzie można pomyśleć o rozwiązaniach ułatwiających życie?

Prosimy Państwa o zgłaszanie takich pomysłów i zapotrzebowania bezpośrednio do firmy na adres mailowy: delektomaty@gmail.com bądź za pośrednictwem naszej redakcji: redakcja@glospowiatu.pl

Należy w tym miejscu dodać, że DELEKTOMATY S.C. są autoryzowanym operatorem firmy Maspex Wadowice, która dystrybuuje produkty takich marek jak m.in. Jacobs, Tymbark, Kubuś, Tiger, czy Decomorreno.

Ponadto firma jako jedna z nielicznych w Polsce posiada autoryzację tak uznanej marki w świecie kaw jak Lavazza.

Firma DELEKTOMATY S.C., jak przyznaje w rozmowie z nami jej właściciel Roman Popiel: jest nastawiona modernistycznie na rozwój, bazując na swoim bogatym już doświadczeniu i kieruje się indywidualnym zapotrzebowaniem każdego z klientów.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty automatów firmy DELEKTOMATY S.C., jak również do podsyłania swoich pomysłów na nowe produkty i miejsca dla automatów vendingowych!

704 views