Aktualności
Brzeg

Dzień Baniek Mydlanych po raz trzeci w Brzegu. Zapraszamy na stadion miejski!


W sobotę (1 sierpnia 2020 r.), po raz trzeci w Brzegu, w godz. od 13 do 18 odbędzie się Bubble Day (Dzień Baniek Mydlanych). Jest to jedna z najweselszych i najbardziej kolorowych imprez organizowanych na terenie miasta. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w świętowaniu i oczywiście puszczaniu baniek, zapraszamy na stadion miejski.

Dzień Baniek Mydlanych będzie świętowany na terenie Stadionu Miejskiego w Brzegu przy ul. Sportowej. Organizatorzy zapewniają darmowy wstęp, zdezynfekowane wiaderko z darmowym płynem oraz kilka godzin beztroskiej zabawy!

Dzień Baniek Mydlanych po raz trzeci w Brzegu!

Co czeka na uczestników?

Organizatorzy przygotowali konkursy i zabawy z nagrodami, a także ogromny zamek słonia Bombiniego oraz drugi dmuchaniec dla młodszych dzieci, kolorową i smakową watę cukrową, a także pyszny popcorn na maśle kokosowym. Pamiętajmy o reżimie sanitarnym! Na wydarzeniu obowiązuje dystans pomiędzy uczestnikami.
Ze względu na sytuację epidemiologiczną w tym roku organizatorzy nie mogą udostępniać darmowej puli sprzętu do baniek- mamy nadzieję, że to rozumiecie. Sprzęt do baniek możecie przynieść z domu lub zakupić na miejscu.

Reklama
221 views