Aktualności
Kultura

Dzień Dziecka z OKiR w Grodkowie


Z okazji Dnia Dziecka Ośrodek Kultury i Rekreacji zorganizował dla dzieci imprezę pod nazwą „Sportowy Dzień Dziecka z OKiR”, która odbyła się na Stadionie Miejskim w Grodkowie. 

Na uczestników czekało tam sporo atrakcji sportowo-ruchowych, konkursów z nagrodami i aktywności plastycznych. W strefie artystycznej chętni wykonywali samodzielnie kwiaty na patyku, kolorowe zakładki do książek oraz malowali serca z masy solnej, które były upominkiem od dzieci dla ich mam z okazji minionego Dnia Matki. Hitem wśród konkursów były wyścigi rowerkowe, a także przeciąganie liny. Muzycznym akcentem był występ dzieci przygotowanych przez Aleksandrę Jackiewicz – wystąpiła Sara, Hania, Bartek i Szymon. 

Najmłodsze dzieci szalały w bańkach i same próbowały robić gigantyczne banie. Niecodziennymi gośćmi na stadionie okazały się Alpaki, wzbudzając spore zainteresowanie. Te niesamowicie przyjazne i „mięciutkie” zwierzęta były chętnie karmione marchewką i głaskane ponad miarę. Ten dzień niewątpliwie był słodki i skoczny. Kolejka po watę cukrową i popcorn nie miała końca, a uśmiechy dzieci, które schodziły  z dmuchańców, rozpromieniły nieco pochmurne popołudnie.

Atrakcyjne nagrody rzeczowe, słodycze i dmuchaną zjeżdżalnię zasponsorowali: Bank Spółdzielczy Grodków-Łosiów, Firma Agro-As – Nowa Wieś Mała oraz Centrum Ubezpieczeniowo- Finansowe  „Pod Basztą” K&A&S Cygan. Za pomoc w organizacji tego dnia bardzo dziękujemy!