Aktualności

“Dzień z leśnikiem” dla Karolka Wilińskiego, czyli licytacja niezwykłej atrakcji dla całej rodziny


Karolek ma 2 latka i jest cudownym uśmiechniętym pełnym energii dzieckiem, ale niestety dotknęła go ciężka choroba, jaką jest złośliwy rak mózgu 3 stopnia.

Rodzice Karolka uruchomili akcję zbierania pieniędzy na serwisie zrzutka.pl. Są one niezbędne na kosztowne dojazdy do szpitala, specjalną dietę dla chłopca oraz suplementy.

- Nie poddajemy się i walczymy o zdrowie naszego synka. On jest dla nas całym  światem. - piszą rodzice Karolka.

W akcję pomagania chłopcu włącza się mnóstwo ludzi, bo kwota do uzbierania jest niebagatelna. 

- Strona z licytacjami powstała 1.5 tygodnia temu, by ruszyć zrzutkę Karolka, która niestety zastygła w połowie od jakiegoś czasu. A dziecko i rodzice wciąż walczą... Jest to walka z paskudnym guzem mózgu. Chcemy pomóc rodzinie chłopczyka i zebrać 100% kwoty, by mogli spokojnie zająć się sobą bez trosk o finanse. Cieszy nas ogromnie, że już wpływają pieniążki z różnych licytacji. Przed nami jeszcze akcje charytatywne dla Karolka - 11.09 Łosiów (Festyn Rodzinny), 18.09 Brzeg (Memoriał im. Elżbiety Marchewki). I jesienią jeszcze jedna niespodzianka dla Karolka. Zapraszamy wszystkich serdecznie do brania udziału w tych inicjatywach, do pomagania! - mówi Ewelina Antonowicz, która wraz ze Stowarzyszeniem Razem dla Powiatu Brzeskiego zaangażowała się w organizację zbiórek dla Karolka Wilińskiego

Czym jest “Dzień z leśnikiem”?

To szansa na wylicytowanie całego dnia spędzonego z leśnikiem z Nadleśnictwa Brzeg, dla całej rodziny, wypełnionego mnóstwem atrakcji. Szczegóły znajdziecie na plakacie.

Licytacja rusza jutro o 18:00 i będzie trwała wg regulaminu 7 dni.

- Cała akcja będzie się rozgrywała na terenie leśnictwa Rogalice. Osoba, która wylicytuje ten dzień, będzie mogła sama lub z rodziną spędzić dzień z leśnikiem. Będzie to leśniczy Marcin Dziwak. Sam pomysł został zaczerpnięty z innych jednostek, które w różnych akcjach wspierały tego typu inicjatywy i została podjęta decyzja, że Nadleśnictwo Brzeg również zaangażuje się wsparcie zbiórki. Zapraszamy do udziału w aukcji, bo cel jest bardzo ważny, a Karolek jest świetnym chłopcem. Razem możemy mu pomóc — powiedział nam Mateusz Brożyński z Nadleśnictwa Brzeg.

Adres zrzutki dla Karolka Wilińskiego: https://zrzutka.pl/gf8kwf

Adres strony z licytacjami ( tutaj będzie licytacja DNIA Z LEŚNIKIEM): https://www.facebook.com/groups/1044659096345994