Aktualności

Festyn Rodzinny w Przylesiu w pierwszy weekend września


Zakończenie wakacji nie oznacza, że musimy zapomnieć o rozrywce i dobrej zabawie. W pierwszą sobotę września (4 września) w Przylesiu odbędzie się „Festyn Rodzinny”. Na przybyłych gości czekać będzie moc atrakcji, pyszne jedzenie oraz zabawa taneczna do białego rana.

Na przybyłych będzie czekał bufet, w którym serwowane będą smaczne i zdrowe dania, przygotowane własnoręcznie przez Koło Gospodyń Wiejskich „Liderki”. Podczas festynu odbywać się będą pokazy strażaków z OSP Przylesie, wojskowych, jak również klubu Judo UKS Victoria. Na najmłodszych czekać będą dmuchańce oraz kucyki. Zwieńczeniem festynu będzie zabawa taneczna, która potrwa do białego rana.

„Festyn Rodzinny" w Przylesiu to nie tylko wypoczynek i beztroska zabawa, ale także okazja do załatwienia ważnych spraw. W godzinach 14-19 będzie możliwość zaszczepienia się szczepionką jednodawkową Johnson&Johnson i dwudawkową Pfizer. Przez całą imprezę czynny też będzie mobilny Punkt Spisu Powszechnego.

Osoby z terenu gminy Olszanka, które nie posiadają własnego transportu, mogą po uprzednim umówieniu się telefonicznie (530 902 904) skorzystać z transportu zapewnionego przez OSP Jankowice Wielkie.

Organizatorem festynu jest Koło Gospodyń Wiejskich „Liderki” z Przylesia, a patronem honorowym akcji szczepień i Spisu Powszechnego jest Wójt Gminy Olszanka Aneta Rabczewska.