Aktualności
Lewin Brzeski

Film „I tak cię kocham” pojawi się na ekranie kina plenerowego w Lewinie Brzeskim


Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur Kotara zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego, która odbędzie się w piątek, 28 sierpnia br. o godzinie 20:30 na plaży miejskiej. Według propozycji widzów na ekranie pojawi się komedia pt. „I tak cię kocham” w reżyserii Michaela Showaltera.

W Lewinie Brzeskim stawiają na przebój amerykańskich kin

„I tak cię kocham” stał się przebojem amerykańskich kin. To historia prawdziwej miłości, zaskakująca i śmieszna, doskonale przyjęta również przez światowych krytyków. 

Film opowiada o historii opartej na faktach związku urodzonego w Pakistanie, w konserwatywnej rodzinie, komika i aktora komediowego Kumaila Nanjiani (we własnej osobie) z nowoczesną amerykanką Emily Gordon (w tej roli Zoe Kazan), którzy poznają się zupełnie przypadkowo i zakochują w sobie od pierwszego wejrzenia, pomimo dzielących ich różnic kulturowych. Jednak na drodze do szczęścia zakochanym staną rodzice. To zalążek góry lodowej przeszkód, z jakimi będą musieli stawić czoła, aby walczyć o swoją miłość. 

Jednak kiedy wydaje się nam, że jesteśmy w sytuacji bez wyjścia, życie potrafi zaskoczyć i pokazać właśnie wtedy swoje najzabawniejsze oblicze. 

Film podbił serca widzów na całym świecie uniwersalnym przesłaniem, że nigdy nie należy tracić nadziei. 

Wstęp na kino plenerowe w Lewinie Brzeskim jest bezpłatny. 

Reklama
153 views