Prezentacja Partnera

Fit-Dieta Catering Dietetyczny. Czas na przełom w Twoim żywieniu!


Przed nami długi weekend, a to zawsze dobry czas na zadanie sobie pytania: Czy nasz styl życia aby na pewno jest zdrowy? Zastanawiając się nad tym warto zacząć od żywienia, bo jak mawiają: „Jesteś tym, co jesz”. Tutaj z pomocą nadciąga Fit-Dieta Catering Dietetyczny, której właścicielka ma ponad 20 lat doświadczenia w gastronomii. Marka stawia przede wszystkim na jakość i świeżość produktów, które dostarczane są codziennie przez lokalnych dostawców, a przy tym dbając także o ekologię!

Jak dbać o ekologię będąc firmą cateringową? Zapytaliśmy o to właścicielkę Fit-Dieta Catering Dietetyczny Panią Martę Wojczyszyn, która odpowiedziała:
Ekologia jest dla nas niezwykle istotnym aspektem, dlatego już na samym starcie naszej działalności postanowiliśmy wprowadzić ekologiczne opakowania, które są w 100% biodegradowalne. Wyprodukowano je z pulpy celulozowej, dzięki czemu po użyciu rozkładają się w całości. Należy również podkreślić, że nasze pojemniki nie zawierają szkodliwych substancji. Mamy ogromną nadzieję i wiarę w to, że naszym klientom równie mocno jak nam zależy na dbaniu o środowisko, więc podczas składania zamówienia mogą wybrać opcję zarówno opakowań, jak i sztućców eko.

Tak więc środowisko dla Fit-Dieta Catering Dietetyczny bez cienia wątpliwości stoi na pierwszym miejscu. Jednak nie tylko, ponieważ marka stawia także na najwyższą jakość: produktów, które dostarczane są przez lokalnych dostawców, a także obsługi klienta, współpracując z dietetykiem klinicznym przy tworzeniu różnorodnego menu cateringowego i zapewniając możliwość zamówień online lub telefonicznie, z dostawą do domu w miastach takich jak m.in.: Wrocław, Oława, czy Brzeg.

Ponadto klienci Fit-Dieta Catering Dietetyczny mogą uzyskać od dietetyka klinicznego marki, którym jest dr n.med. Marta Bednarczyk, bezpłatną poradę dietetyczną (telefonicznie, bądź online).

Fit-Dieta Catering Dietetyczny tworzy młody i ambitny zespół, który stale się poszerza. Firma działa progresywnie, szybko się rozwijając i podbijając rynek diet pudełkowych w Polsce.

Warto także wspomnieć o różnorodności menu, które stosuje marka dla swoich klientów, w którym codziennie znajduje się coś innego.


Tak więc każdy klient znajdzie coś dla siebie, ponieważ dostępne są różne rodzaje diet: standard, wegetariańska, bez glutenu, sport, a także detox sokowy, w którym transport zamówienia możliwy jest na terenie całego kraju! Ponadto klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że warto skorzystać z niezwykle bogatej oferty Fit-Dieta Catering Dietetyczny!

Zacznij już od dziś zmieniać swój tryb życia i odwiedź stronę internetową lub media społecznościowe marki (Facebook, Instagram), do których interaktywne linki zamieszczamy poniżej.

645 views