Fit-Morning Gredar Brzeg - Legia Warszawa 3:2. To był bardzo ważny mecz dla brzeżan

Mecz z Legią Warszawa był bardzo ważny dla drużyny z Brzegu, a jego losy ważyły się dosłownie do ostatnich chwil. Było nerwowo, ale ekipa Fit-Morning Gredar Brzeg przywiozła do domu zasłużone trzy punkty.

W pierwszej połowie meczu padła tylko jedna bramka, a jej autorem był zawodnik z Brzegu - Jan Rojek. To wcale nie oznacza, że spotkanie było nudne, a zawodnicy na parkiecie się oszczędzali. Wręcz przeciwnie. Przez cały mecz toczyła się zażarta walka i obie drużyny próbowały przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

W drugie połowie Legia Warszawa zdobyła kolejno dwie bramki, wychodząc na prowadzenie. Jednak brzeżanie nie stracili woli walki i walczyli do końca meczu. Co sprawiło, że ostatecznie to Fit-Morning Gredar Brzeg zarobił trzy punkty.

Bohaterem meczu jest Kacper Kędra. Ten zawodnik popisał się dwoma pięknymi bramkami. Najważniejsza była oczywiście ta zdobyta w ostatniej minucie spotkania, dająca wygraną klubowi z Brzegu.