Aktualności
Sport

Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg: trudny mecz zakończony remisem


W sobotę (9 października) Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg podejmował na swoim terenie drużynę Red Devils Futsal Club Chojnice. Chociaż nie jest to przeciwnik łatwy do przejścia, to brzescy futsaliści wyszli na parkiet zdeterminowani i żądni zwycięstwa. Niewiele brakowało do tego, aby ten cel osiągnąć.

Foto: Janusz Pasieczny

Podopieczni Smirnoffa rozegrali bardzo dobry mecz. Od pierwszych minut spotkania widać było, że wyszli na parkiet bardzo dobrze przygotowani fizycznie. Mieli też plan, jak ograć  przeciwników z Chojnic. Mecz toczył się w dobrym tempie, a kibice zobaczyli sześć bramek.

Jak wspominają sami piłkarze, sobotni mecz był prawdziwym horrorem i kosztował ich wiele wysiłku oraz nerwów. Walka toczyła się przez całe spotkanie, a ciosy padały raz z jednej, raz z drugiej strony.

Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg pokazał się na boisku z jak najlepszej strony. W trakcie spotkania nasz zespół trzykrotnie wychodził na prowadzenie. Jednobramkowa przewaga była po ich stronie niemal do samego końca meczu. Niestety w ostatniej minucie Czerwonym Diabłom udało się wyrównać.

Ostatecznie mecz pomiędzy Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg a Red Devils Futsal Club Chojnice zakończył się wynikiem 3:3 i zespoły musiały podzielić się punktami.