Aktualności
Ekstraklasa futsal
Sport

Fit-morning.pl nowym sponsorem tytularnym KS Gredar Futsal Team Brzeg


Zarząd Gredaru nie spoczywa na laurach. Po tym, jak jego zawodnicy wywalczyli awans do ekstraklasy, dołączył do nich Victor Andrade z Brazylii i rozpoczęto przygotowania do sezonu, pojawiła się kolejna ważna informacja z brzeskiego klubu. Dzisiaj (10 sierpnia) podpisano umowę sponsorską z firmą Fit-morning.pl, która na jej mocy staje się sponsorem tytularnym zespołu. Od teraz klub będzie oficjalnie nazywał się Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg.

Przedstawiciele obu stron złożyli podpisy na stosownych dokumentach, a więc rozpoczyna się kolejny etap w działalności brzeskiego zespołu piłki halowej. Prezesi nie kryli zadowolenia z rozpoczęcia współpracy.

Bardzo mnie cieszy, że po latach do Brzegu wracają rozgrywki na poziomie ekstraklasy. Jest to efekt wytężonej pracy całego zespołu, czego serdecznie gratulujemy. Po rozmowach z prezesem Gorazdowskim, zarząd Fit-morning.pl zdecydował, że Futsal Team Brzeg jest projektem, który warto wspierać. Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że udało nam się zostać sponsorem tytularnym – powiedział nam Sebastian Rachwalski, prezes zarządu Fit-morning.pl. Z niecierpliwością czekamy na pierwszy gwizdek w meczu ekstraklasy – dodał.

Cieszę się bardzo, że udało nam się nawiązać współpracę z firmą Fit-morning.pl, która wesprze nas finansowo w naszym debiutanckim sezonie w Futsal Ekstraklasie. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby pomóc w jak najlepszym wejściu na lokalny rynek. Jestem pełen optymizmu co do długotrwałej i owocnej współpracy – powiedział po podpisaniu umowy prezes KS Futsal Team Brzeg, Robert Gorazdowski.

To nie koniec dobrych wiadomości. Na hali sportowej przy ulicy Oławskiej, przed podpisaniem umowy sponsorskiej, miało miejsce równie ważne dla brzeskiego klubu wydarzenie. TVP 3 Opole oraz KS Futsal Team Brzeg podpisali porozumienie dotyczące transmisji meczów wyjazdowych na antenie TVP.

W imieniu telewizji umowę podpisywał Dyrektor TVP3 Opole, Mateusz Magdziarz.

Dyrektor zapewnił, że mecze wyjazdowe Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg będą pokazywane w paśmie sportowym TVP, żeby każdy kibic mógł na spokojnie uczestniczyć w życiu swojej ukochanej drużyny.

Dodatkowo prezes Gorazdowski poinformował, że nasza redakcja, jako partner medialny klubu, będzie realizowała transmisje w sieci wszystkich meczów rozgrywanych na hali przy ul. Oławskiej.

W tej ważnej chwili uczestniczył także burmistrz Brzegu – Jerzy Wrębiak, który gratulował obu stronom oraz życzył piłkarzom sukcesów w ekstraklasie.

KS Gredar Futsal Team Brzeg wywalczył wejście do Futsal Ekstraklasy. Aktualnie rozpoczął mecze sparingowe, mające przygotować zespół do kolejnego sezonu oraz wdrożyć najnowszy nabytek, pochodzącego z Brazylii zawodnika, Victor Andrade.

Reklama
909 views