Aktualności
Ekstraklasa futsal

Futsal wraca do Brzegu po ponad 200 dniach


Kiedy 1 marca nasi futsaliaci podejmowali przy ul. Oławskiej GKS Tychy, chyba nikt nie spodziewał się, że na następny mecz będzie trzeba czekać ponad 200 dni.

Jednak nareszcie ten dzień nadszedł, futsal wraca w wielkim stylu, a mianowicie na łamach rozgrywek Futsal Ekstraklasy.

Podopieczni Jarosława Patałucha podejmą w sobotę o 19:00 drużynę Red Dragons Pniewy, czyli bardzo doświadczoną i ograną przez ostatnie lata ekipę na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Zarówno brzeżanie, jak i goście z Wielkopolski rozegrali dotychczas po jedynym spotkaniu, nasz zespół dość pechowo uległ Orłowi w Jelczu-Laskowicach, a Pniewianie podzielili się punktami z innym beniaminkiem Team Lębork (2:2).

Z małych „smaczków” przed tym spotkaniem musimy wspomnieć, że w bramce gości występuje brzeżanin Łukasz Błaszczyk mający na koncie występy w futsalowej reprezentacji Polski. Natomiast między słupkami naszej bramki ma szansę wystąpić Jakub Budych, który do Brzegu przyjechał właśnie z Pniew.

Brzescy kibice pierwszy raz będą mieli okazję oglądać na żywo także m.in. BrazylijczykaVictora Andrade, jak również Dawida Witka czy Pawła Synowca.

Transmisje w tego spotkania w internecie przeprowadzi nasz portal za pośrednictwem serwisu TVcom.pl

My zachęcamy jednak do zakupu karnetów, które są jeszcze dostępne i gwarantują wejście na halę i oglądanie poczynań drużyny Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg na własne oczy. 

Futsaliści do wielkich emocji do ostatnich minut zdążyli już przyzwyczaić, zapowiada się, więc że nie inaczej będzie tym razem.

Karnet zarezerwować możecie wysyłając maila na:

karnety@futsalbrzeg.pl

bądź pod numerem telefonu

501 610 122

Reklama
379 views