Aktualności
Powiat brzeski

Gazeta Głos Powiatu dostępna na terenie całego powiatu brzeskiego!


Kochani! Po długich przygotowaniach i masie pracy nad pierwszym numerem, ruszyliśmy z papierowym wydaniem Głosu Powiatu. Od teraz co dwa tygodnie, w Waszych lokalnych sklepach i punktach usługowych znajdziecie nowy numer.

Zapewne zauważyliście, że w ostatnim czasie byliśmy nieco mniej aktywni w internecie. Jest to wynikiem prac nad papierowym wydaniem Głosu Powiatu. Jednak zapewniamy Was, że wraz z wprowadzeniem gazety oraz wzmocnieniem naszej redakcji, nabraliśmy nowych sił do działania.

Głos Powiatu to nowoczesna i niezależna gazeta

Głos Powiatu to gazeta, w której znajdziecie najważniejsze informacje z życia naszego regionu, ciekawe artykuły o kulturze, ludziach, miejscach wartych zobaczenia oraz wszystkim tym, czym żyje nasz powiat.

W wielu artykułach zamieszczamy kody QR

Jest to unikalny element w prasie w naszym powiecie. Skanując je aparatem znajdującym się w smartfonie, zostaniecie przekierowani do rozszerzonych wersji artykułów, zawartych w papierowej edycji oraz treści multimedialnych, jak choćby filmy, galerie zdjęć czy wywiady.

Już wczoraj, niektórzy czytelnicy chwalili się w mediach społecznościowych, że otrzymali pierwsze wydanie Głosu Powiatu.

Głos Powiatu wychodzi w nakładzie 15 tysięcy egzemplarzy i zrobimy wszystko, żeby każdy czytelnik otrzymał swój egzemplarz. Liczymy także na Wasze uwagi, sugestie i rady.

Miłej lektury! Zespół Głosu Powiatu!

1107 views