Niezwykle miło jest nam poinformować, że we wtorek, 30 czerwca br. doszło do podpisania umowy, na mocy której Głos Powiatu 24 został oficjalnym partnerem medialnym beniaminka Futsal Ekstraklasy – KS Gredar Futsal Team Brzeg!
W ramach współpracy nasza redakcja będzie transmitowała na żywo wszystkie domowe spotkania KS Gredar Futsal Team Brzeg na parkietach najwyższej klasy rozgrywkowej w sezonie 2020/2021! Ponadto planujemy wydanie Skarbu Kibica Futsal Ekstraklasy 2020/2021, w którym każdy kibic będzie mógł zapoznać się nie tylko z naszą lokalną drużyną, ale także jej rywalami. Na łamach naszego portalu pojawiać się będą również zapowiedzi i podsumowania spotkań, wywiady, a także wiele, wiele innych ciekawostek związanych z jedyną ekstra-klasową drużyną w Powiecie Brzeskim.
Nie wiemy jak Państwo, ale my już wprost nie możemy się doczekać tych emocji, związanych z rywalizacją brzeskich futsalistów z czołowymi ekipami Polski!
