Aktualności

GOK w Lubszy szykuje atrakcyjny Dzień Dziecka


Gminny Ośrodek Kultury w Lubszy przygotował atrakcyjną ofertę dla dzieciaków z przedszkoli i szkół podstawowych. We wtorek (1 czerwca) najmłodsi mieszkańcy, wybierając się do lokalnych bibliotek i wypożyczając dowolną książkę, otrzymają dodatkowo prezent – niespodziankę. Na tym jednak nie koniec…

Biblioteki Gminnego Ośrodka Kultury w Lubszy zachęcają do odwiedzin na Dzień Dziecka 

Jesteś przedszkolakiem lub uczniem szkoły podstawowej z Gminy Lubsza? To świetnie się składa! Już we wtorek (1 czerwca) odwiedź jedną z bibliotek Gminnego Ośrodka Kultury i wypożycz dowolną książkę, a dodatkowo otrzymasz prezent – niespodziankę. Fajnie, prawda?

Na tym jednak nie koniec niespodzianek, ponieważ tego samego dnia, w godzinach 15:30-17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Lubszy na miejscowe dzieciaki czekać będzie darmowa wata cukrowa.  Aż sami chcielibyśmy stać się teraz na moment dzieciakami i zamieszkać w Gminie Lubsza. 

Wszystkie szczegółowe informacje, w tym godziny otwarcia bibliotek Gminnego Ośrodka Kultury znaleźć można na plakacie zamieszczonym poniżej. Można także dołączyć do wydarzenia na portalu społecznościowym Facebook.