Aktualności
Sport

Grają piłkarskie drużyny z powiatu brzeskiego


Emocji sportowych nie zabraknie w ten weekend także i na murawach piłkarskich. Co prawda mecz grającej w najwyżej klasie rozgrywkowej Stali Brzeg został przełożony z powodu skierowania na kwarantannę zawodników i sztabu szkoleniowego Górnika II Zabrze, z którym brzeżanie mieli się zmierzyć na wyjeździe, ale i tak powinno być ciekawie na boiskach niższych lig.

Na murawach BS IV Ligi Opolskiej zagrają LZS Starowice Dolne, LZS Skorogoszcz oraz LZS Olimpia Lewin Brzeski

Ciekawie będzie w BS IV Lidze, gdzie zakończył się już mecz pomiędzy LZS-em Olimpią Lewin Brzeski a szóstym w tabeli ligowej LZS-em Victoria Chróścice (rozpoczął się o godzinie 13:00 przyp. red.), w którym zwyciężyła drużyna gości wynikiem 3-0.

Z kolei o godzinie 15:30 swoje spotkania rozpoczną LZS Starowice Dolne oraz LZS Skorogoszcz. Pierwsi zmierzą się na wyjeździe z rezerwami Odry Opole, które plasują się na 17 miejscu w tabeli. Natomiast drudzy zagrają u siebie z LKS-em Skalnik Gracze, zajmującym 12 miejsce w ligowej klasyfikacji.

Przypomnijmy, że nasze drużyny zajmują odpowiednio: LZS Olimpia Lewin Brzeski – 20 miejsce (2 zwycięstwa, 2 remisy i 8 porażek, bilans bramkowy 11:41), LZS Starowice Dolne – 4 miejsce (8 zwycięstw, 1 remis, 3 porażki, bilans bramkowy 34:12) i LZS Skorogoszcz – 15 miejsce (3 zwycięstwa, 4 remisy i 5 porażek, bilans bramkowy: 15:29).

Ekipom z powiatu brzeskiego życzymy jak najlepszych wyników!

Reklama
243 views