Aktualności
Sport

Kajaki na marinie i Korfantego


Ostatni weekend wakacji będzie okazją do rekreacji i rywalizacji na kajakach. W sobotę 28 sierpnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzegu zaprasza na przystań na Odrze, gdzie o godz. 14.00 rozpocznie się Kajakowy Slalom na Marinie Brzeg.

Udział w zawodach może wziąć każdy chętny (osoby niepełnoletnie pod opieką dorosłych), wystarczy wysłać zgłoszenie do MOSiR-u na adres: mosir.sport@brzeg.pl.

Organizatorzy przewidzieli trzy kategorie: jedynek żeńskich, jedynek męskich i dwójek mieszanych, a trasa będzie prowadziła po Odrze, wzdłuż przystani, pomiędzy ustawionymi w rzece bojami. Nad bezpieczeństwem startujących będzie oczywiście czuwał brzeski WOPR.

Udział w imprezie jest bezpłatny, a oprócz dobrej zabawy na najlepszych czekają statuetki i nagrody.

To jednak nie koniec atrakcji. W niedzielę po raz trzeci w tym sezonie MOSiR zaprasza na ośrodek przy ul. Korfantego, gdzie od godz. 11 do 15 będzie możliwość bezpłatnego wypożyczenia kajaków i popływania po tamtejszym akwenie. Przy tej okazji przypominamy, że bezpłatna wypożyczalnia kajaków funkcjonuje również na przystani na Odrze – codziennie w godz. 11.00-19.00.

Więcej informacji na stronie mosir.brzeg.pl oraz pod numerem telefonu 513 791 044.