Aktualności

Kampania Rafała Trzaskowskiego na brzeskich ulicach


Powoli zbliża się czas decydującego rozstrzygnięcia wyborów na Prezydenta RP, którego wybierzemy już w niedzielę, 12 lipca. Sztaby wyborcze obydwu kandydatów nie próżnują. Podobnie jest w Brzegu, gdzie członkowie Platformy Obywatelskiej wyszli do mieszkańców, aby przedstawić im sylwetkę kandydata Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego i zachęcić do oddania swojego głosu właśnie na niego.  

Poprosiliśmy o komentarz szefa lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej Sebastiana Rachwalskiego: Kolejny raz wychodzimy na ulice naszego miasta, aby przekonywać jego mieszkańców do głosowania na Rafała Trzaskowskiego. Bardzo cieszy nas pozytywna reakcja brzeżan, którzy deklarują, że swój głos oddadzą na naszego kandydata. Niestety zdarzają też się tacy, którzy kierują do nas obelgi i wyzwiska. Pokazuje to tylko, że Prezydent Duda swoją negatywną kampanią nie łączy a dzieli Polaków. Takie reakcje nas tylko motywują do aktywnego udziału w kampanii wyborczej.     

Niezależnie od tego komu sympatyzujemy, pamiętajmy o wzajemnym szacunku i nie opluwajmy się wzajemnie jadem, bo wszyscy jesteśmy Polakami, rodakami – nie zapominajmy o tym, nawet pomimo znacznych różnic światopoglądowych.  

1909 views