Aktualności
Gmina Olszanka

KGW Liderki Przylesie laureatem wojewódzkiego etapu Mistrzowie Agro – teraz czas na podbój Polski!


Koło Gospodyń Wiejskich Liderki Przylesie z Gminy Olszanka zwyciężyło wojewódzki etap plebiscytu Mistrzowie Agro w kategorii Koło Gospodyń Wiejskich Roku 2020! Tym samym stanie teraz do walki w ogólnopolskim plebiscycie walcząc o miano Najlepszego Koła Gospodyń w Polsce roku 2020!

Ponad 1000 głosów w etapie wojewódzkim

W etapie wojewódzkim „Liderki” zgromadziły aż 1100 głosów, zapewniając sobie tym samym pierwsze miejsce i awans do ogólnopolskiego plebiscytu Mistrzowie Agro w kategorii Koło Gospodyń Wiejskich Roku 2020!

Głosowanie w ogólnopolskim plebiscycie już wystartowało

Teraz czas, aby Koło Gospodyń Wiejskich „Liderki” ruszyło na podbój Polski, pięknie promując w ten sposób Gminę Olszanka i cały Powiat Brzeski. 

Głosy zdobyte w etapie wojewódzkim przechodzą do rywalizacji ogólnopolskiej, co plasuje obecnie „Liderki” na 9. miejscu w kraju!

Każdy z nas może pomóc im w walce o czołowe lokaty i miano Koła Gospodyń Wiejskich Roku 2020 w Polsce.

Jak to zrobić?

Wystarczy wejść w link: https://nto.pl/p/kandydat/kgw-liderki-w-przylesiu%2C1774849/ wybierając metodę oddania głosu – do wyboru mamy głosowanie kliknięciem na stronie oraz sms-owe, wysyłając wiadomość o treści MAG.6 pod numer 72355. Koszt wysłania sms-a to 2,46 zł z VAT.

Głosowanie potrwa do poniedziałku, 30 listopada br. do godziny 21:00. Pokażmy, że Powiat Brzeski ma moc i zagłosujmy już dzisiaj na KGW „Liderki” Przylesie!

Organizatorami plebiscytu są Polska Press sp. z o.o. oraz PRO Media Sp. z o.o.

Zwycięskie Koło Gospodyń Wiejskich otrzyma Tytuł Koło Gospodyń Wiejskich Roku Polski 2020, statuetkę i dyplomy dla wszystkich członkiń koła wręczane na scenie podczas ogólnopolskiej gali Konkursu Plebiscytowego w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w PTAK Warsaw Expo, a także nagrodę finansową w wysokości 5 000 zł.

Wyniki plebiscytu poznamy najpóźniej do 1 grudnia br. 

Trzymamy kciuki za nasze reprezentantki i życzymy im oczywiście zwycięstwa!

Reklama
536 views