Aktualności
Brzeg
Powiat brzeski

Koronawirus – Komunikat Urzędu Miasta Brzeg


Szanowni Państwo, w związku z działaniami prewencyjnymi związanymi z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 bardzo prosimy o zachowanie zdrowego rozsądku i nie gromadzenie się w miejscach publicznych bez pilnej potrzeby.

Apelujemy także do wszystkich, którzy mają coś do załatwienia w Urzędzie Miasta w Brzegu, przypominając, że coraz więcej spraw mogą Państwo załatwić drogą elektroniczną. Wobec tego prosimy, aby, jeżeli mają Państwo taką możliwość, dokonywać płatności przelewami internetowymi zamiast gromadzić się przy kasie miejskiej. Unikajmy przebywania w zamkniętych pomieszczeniach publicznych. W razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań i pilniejszych spraw mogą się Państwo także kontaktować z Urzędem Miasta w Brzegu telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 77 416 99 51 lub mailowo: um@brzeg.pl

Z wielką troską patrzymy na wydarzenia nie tylko w Polsce, ale i na świecie dotyczące rozwoju koronawirusa SARS-CoV-2. Doświadczenie krajów poważnie dotkniętych tą epidemią pokazuje, że należy działać zapobiegawczo, skrupulatnie dbając o higienę (częste mycie rąk wg. zaleceń NFZ), a po drugie unikając zgromadzeń i wydarzeń o charakterze masowym.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość i wzajemną troskę poprzez przestrzeganie wszystkich zaleceń jakie pojawiają się m.in. na naszej stronie internetowej. Wierzymy, że wówczas uda się uniknąć dalszego rozwoju koronawirusa SARS-CoV-2.

Poniżej raz jeszcze zamieszczamy ulotki z ważnymi informacjami dot. koronawirusa i danymi kontaktowymi w razie zaobserwowania u siebie wystąpienia objawów koronawirusa SARS-CoV-2, pamiętajmy, aby korzystać z podanych poniżej numerów telefonów i w żadnym wypadku nie udawać się na własną rękę do przychodni i szpitala!

1119 views