Aktualności

Lazur Optique – pasja i potrzeba pomagania innym


Salon Lazur Optique to miejsce, które powstało 11 lat temu dzięki połączeniu pasji, mody i potrzeby pomagania innym. Zapewne większość osób kojarzy nas z ul. Robotniczej – „mała budka”, tak nazywali ten punkt nasi Klienci 😉

W związku z rozwojem firmy i powiększającym się zespołem w 2016 roku przenieśliśmy się do większego salonu przy ul. Jagiełły 5 (dawna apteka „Pod Złotą Wagą”).

Pozwoliło nam to na otwarcie dwóch gabinetów: OPTOMETRYCZNEGO oraz OKULISTYCZNEGO. Wychodząc ku potrzebom naszych klientów, zdecydowaliśmy się również na otworzenie salonu w Grodkowie przy ul. Reymonta 4.

Współpracujemy z lekarzami. W codziennej pracy wspierają nas okulistki: dr Karolina Nowakowska oraz dr Marzanna Jastrzębska, a także optometrystki: Marlena Szczepaniak, Mariola Tułaczek, Justyna Iżykowska, Magdalena Morawska, Marta Jaworska, Maciej Trzcinowicz.

Dzięki zaufaniu naszych Klientów wiemy, że firma to nie tylko usługa, jaką wykonujemy, czy produkt, który sprzedajemy. Firma to ludzie – praca, którą wspólnie wykonują i łączące ich więzi.

Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy i niepowtarzalny. Właśnie dlatego stawiamy na jak najwyższą jakość obsługi oraz indywidualnie podejście do każdego, kto nas odwiedza.

W naszej pracy zawsze kierujemy się dobrem człowieka i dbaniem o jego zdrowie. Czuwają nad tym nasi specjaliści, którzy oddają swoje serce i wkładają ogromny wysiłek, aby sprostać każdemu wyzwaniu.

Zdrowie i zadowolenie naszych Klientów są dla nas nadrzędnymi wartościami. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu zyskujemy Wasze zaufanie i lojalność.

W naszym salonie możesz kompleksowo zbadać swoje oczy.
Masz problem z oczami? Podpowiemy jak wybrać specjalistę!

Każdy wie, że OKULISTA i OPTOMETRYSTA to specjaliści zajmujący się wzrokiem. Nie każdy jednak potrafi ich odróżnić. Którego z nich wybrać i kiedy?

Okulista jest lekarzem zajmującym się diagnostyką oka, jego zwyrodnieniami. Podejmuje on również specjalistyczne leczenie i pomoc w przypadku urazów oka. W przypadku schorzeń takich jak zaćma, jaskra, AMD (zwyrodnienie plamki żółtej) itp. okulista jest upoważniony, aby wydać skierowanie na dalsze specjalistyczne leczenie.

Optometrysta to specjalista w zakresie doboru korekcji okularowej, aplikacji soczewek kontaktowych, wstępnej diagnostyki chorób oczu. Może również polecać specjalne ćwiczenia wspomagające, które stosować należy w przypadku różnych schorzeń oczu.

- dobieranie i przepisywanie okularów korekcyjnych, soczewek kontaktowych i innych pomocy wzrokowych,
- badanie ostrości wzroku, ruchu gałki ocznej,
- konsultowanie się z innymi specjalistami ochrony zdrowia lub skierowanie do nich pacjentów, jeżeli niezbędne jest dodatkowe leczenie,
- wykrywanie i diagnozowanie zaburzeń ruchu gałki ocznej i wad widzenia dwuocznego oraz planowanie i realizowanie programów leczenia,
- udzielanie pacjentom porad z zakresu ćwiczenia oczu służącego koordynacji ruchów gałek ocznych i skupieniu wzroku.

Spotkaj się z nami już dziś!

Brzeg, tel. 77 410 03 26, kom 502 705 410
Grodków tel. 510 213 000