Aktualności

Lazur Optique zaprasza na bezpłatne badanie wzroku


Z okazji Światowego Dnia Wzroku salon optyczny Lazur Optique zaprasza dziś (16 października) w godzinach 10:00-14:00 na bezpłatne badanie wzroku, które odbędzie się w specjalnie przygotowanym namiocie na ul. Zamkowej w Brzegu. 

Zadbajmy o swój wzrok 

Salon optyczny Lazur Optique przygotował na tegoroczny Światowy Dzień Wzroku miłą niespodziankę dla mieszkańców Brzegu. Dziś w godzinach 10:00-14:00 każdy mieszkaniec będzie mógł skorzystać z bezpłatnego, przesiewowego badania wzroku na nowoczesnym aparacie. Badania wykonywane będą w specjalnie przygotowanym namiocie Lazur Optique na ul. Zamkowej w Brzegu. 

Do wzięcia udziału w bezpłatnym badaniu zachęca właścicielka salonu Lazur Optique Anna Tuła: Zapraszamy zarówno dorosłych, jak i dzieci oraz młodzież. Badanie daje nam wstępny obraz, jednak jego wyniki możemy potwierdzić podczas pełnych wizyt u optometrystów w naszych salonach w Brzegu i Grodkowie. Zapraszamy wszystkich serdecznie.

Wcześniej, w czwartek (14 października) z bezpłatnych badań mogli także skorzystać mieszkańcy Grodkowa, gdzie specjalny namiot stanął przed salonem Lazur Optique przy ul. Reymonta 4. 

Zachęcamy do zadbania o swój wzrok.