Aktualności

Mikołaj w Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim


W tym roku Święty Mikołaj zawitał do Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim z małym opóźnieniem, bo dopiero 9 grudnia. Zanim rozdał wszystkim grzecznym dzieciom prezenty, chciał zobaczyć, jak radzą sobie z przygotowanymi przez niego zadaniami. 

Dzieci podzielone na grupy musiały między innymi zbudować komin dla Świętego Mikołaja, skompletować prezenty, wywiesić pranie, doczepić reniferowi nosek czy też znaleźć zgubiony przez Mikołaja atrybut.

Wszystkim zadaniom towarzyszyło wiele śmiechu i pozytywnych emocji. Mikołaj zachwycony tym, jak dzieci współpracują i bawią się, wyjął listę osób, które zasłużyły na prezent! Wszyscy wstrzymali oddechy w oczekiwaniu na wyczytanie swojego imienia… TAK! Każde dziecko uczęszczające na zajęcia do Świetlicy Terapeutycznej otrzymało mnóstwo pyszności.

Wizyta Świętego Mikołaja w Świetlicy Terapeutycznej w Lewinie Brzeskim odbyła się dzięki nawiązaniu przez Burmistrza Lewina Brzeskiego współpracy z Kulczyk Foundation w ramach programu „Żółty Talerz” wspierającego system żywienia dzieci. To właśnie dzięki temu programowi Święty Mikołaj mógł obdarować dzieci wspaniałymi prezentami, za co serdecznie dziękujemy!