Aktualności
Kultura

Młodzi czytelnicy opanowali Dzień Dziecka w Lubszy


Biblioteki Gminnego Ośrodka Kultury w Lubszy przeżyły prawdziwe oblężenie młodych czytelników. Aż 127 dzieciaków wzięło udział w akcji z okazji Dnia Dziecka 2021.

Nagrody-niespodzianki za wypożyczenie książki, wata cukrowa i baloniki 

Gminny Ośrodek Kultury w Lubszy przygotował dla dzieciaków z Gminy Lubsza prawdziwą moc atrakcji z okazji Dnia Dziecka 2021. W gminnych bibliotekach: w Dobrzyniu, Czepielowicach, Kościerzycach, Michałowicach, Mąkoszycach i Lubszy każde dziecko, które tego dnia wypożyczyło książkę, otrzymywało nagrodę-niespodziankę. Były to m.in. piłki, skakanki, układanki, samochodziki, piórniki, kredki, czy bidony. To jednak nie wszystko, ponieważ w siedzibie GOK-u w Lubszy na najmłodszych mieszkańców gminy czekała darmowa wata cukrowa i baloniki. Łącznie rozdano ponad 250 porcji waty.

Lubszański GOK na tym nie poprzestaje i w najbliższym czasie planuje kolejne atrakcje dla najmłodszych mieszkańców gminy. Jeżeli obowiązujące obostrzenia na to pozwolą, to na przełomie czerwca i lipca odbędzie się impreza inaugurująca wakacje. Natomiast w lipcu oraz sierpniu w świetlicach wiejskich z terenów gminy Lubsza prowadzone będą liczne zajęcia dla dzieciaków. 

Warto zatem śledzić Facebooka Gminnego Ośrodka Kultury w Lubszy.