Aktualności
Sport

MOSiR i Aglomeracja Wrocławska zapraszają na bezpłatne półkolonie


To będzie dla dzieciaków pięć niezapomnianych dni. W programie brzeskiej półkolonii (5-9 lipca) są m.in.: przejażdżka statkiem po Odrze, zabawy w aquaparku, gry na boiskach plażowych i biegi na orientację w Parku Wolności. 

Na dzieci będzie codziennie czekać posiłek, a nad bezpieczeństwem uczestników będą czuwać wychowawcy – nauczyciele brzeskich szkół – oraz instruktorzy, którzy poprowadzą zajęcia.

Co ważne, dzięki współpracy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzegu ze Stowarzyszeniem Aglomeracji Wrocławskiej, którego nasze miasto jest członkiem, rodzice nie ponoszą żadnych opłat. Dlatego zapraszamy do zapisów, wciąż są jeszcze wolne miejsca.

Półkolonia przeznaczona jest dla brzeskich dzieci urodzonych w latach 2008-2010. Warunkiem przyjęcia dziecka na półkolonię jest dostarczenie do MOSiR-u wypełnionej karty kwalifikacyjnej. Karty są dostępne w biurze MOSiR-u na Stadionie Miejskim, można je również pobrać ze strony internetowej: mosir.brzeg.pl/aktualnosci/polkolonia i samodzielnie wydrukować.

Więcej informacji pod numerem telefonu 513 791 044.