Aktualności
Sport

Natalia Bajor rozpoczyna zmagania na IO w Tokio


W nocy z niedzieli na poniedziałek, o godzinie 3:00 czasu polskiego, brzeżanka – Natalia Bajor wraz z Reprezentacją Polski w Tenisie Stołowym Kobiet rozpocznie zmagania na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Rywalkami Polek będą pingpongistki Korei Południowej.

Historyczny debiut Natalii Bajor na IO to trzeba zobaczyć!

Brzeska tenisistka stołowa – Natalia Bajor spełniła już jedno ze swoich marzeń i w nocy z niedzieli na poniedziałek, o godzinie 3:00 polskiego czasu, wystąpi, wraz z Reprezentacją Polski w Tenisie Stołowym Kobiet, na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Teraz czas na dalsze spełnianie marzeń i być może zdobycie upragnionego przez wszystkich sportowców olimpijskiego medalu. Pierwszą przeszkodą na drodze Polek będzie pojedynek w 1/8 finału z Koreą Południową. Ten mecz trzeba zobaczyć koniecznie, a transmisję przeprowadzi TVP Sport. 

Przed spotkaniem kilka słów specjalnie dla nas od Natalii Bajor: W starciu z Koreankami będziemy walczyć i na pewno damy z siebie wszystko. Trzymajcie za nas kciuki! 

W składzie Reprezentacji Polski, oprócz Natalii Bajor, znalazły się także Natalia Partyka oraz Li Qian. 

Na zwycięzcę pojedynku Polek z Koreankami w ćwierćfinale czekają już Niemki, które dzisiaj gładko rozprawiły się z Australijkami, wygrywając 3-0. 

Zachęcamy do oglądania tego spotkania i kibicowania Polkom. Pokażcie, jak wspieracie dopingiem Natalię i jej koleżanki. Wstawiajcie swoje zdjęcia w komentarzach pod tym postem!


fot. oficjalna strona Natalii Bajor na Facebooku