Aktualności
Brzeg
Podróże

Nietypowe pożegnanie ze szkołą


We wtorek i środę (28 i 29 kwietnia) tegoroczni maturzyści z Zespołu Szkół Budowlanych im. Księcia Jerzego II Piasta odebrali świadectwa ukończenia szkoły.

W tym roku nie było apelu, na którym wszyscy mogliby się pożegnać z nauczycielami, kolegami i koleżankami, wychowawcami. Nie było tradycyjnego wspólnego zdjęcia, nie było występów. Uczniowie, a właściwie już absolwenci odbierali świadectwa pojedynczo z zachowaniem środków ostrożności – w maseczkach na twarzy, rękawiczkach.

Wszyscy zapamiętamy ten dzień. Jest to dzień pełen wzruszeń i łez – mówili absolwenci. To był mój najlepszy wybór szkoły – mówił Norbert z kl IV TBS.

Absolwentów żegnała Renata Jabłońska- Denes, dyrektor oraz wychowawczynie Elżbieta Francuz, kl IV TL oraz Beata Musiał kl. IV TBS.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym, uhonorowanym i tym którzy pomyślnie zakończyli swą edukację w naszej szkole i życzymy powodzenia na maturze, spełnienia marzeń, tylko życzliwych ludzi wokół, pogody ducha i przede wszystkim zdrowia mówiła Renata Jabłońska- Denes,  dyrektor szkoły.

669 views