Aktualności
Brzeg
Film

Ostatni seans Letniego Kina Plenerowego w brzeskim amfiteatrze


Wakacje powoli dobiegają końca, czas więc również na ostatni seans Letniego Kina Plenerowego w brzeskim amfiteatrze, który odbędzie się w sobotę, 29 sierpnia o godzinie 21:00. Wakacyjny okres pożegnamy na wesoło z komedią romantyczną pt. „Dzień dobry, kocham cię”.

Filmowe pożegnanie wakacji z komedią romantyczną w reżyserii Ryszarda Zatorskiego

„Dzień dobry, kocham cię” to opowieść, w której niezwykle przystojny
i wysportowany lekarz z jednej, z warszawskich klinik – Szymon Kosowski (w tej roli Aleksy Komorowski) poznaje Basię Mazurek (Barbara Kurdej-Szatan), która jest miłośniczką jazdy na rolkach i zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Do przystojnego lekarza wzdychają zarówno pacjentki, jak i żeńska część personelu z pielęgniarką Pati (Weronika Książkiewicz) na czele. Na Szymonie nie robi to jednak większego wrażenia. Serce głównego bohatera zmięknie dopiero po przypadkowym wpadnięciu na ulicy, na Basię – piękną
i dowcipną miłośniczkę jazdy na rolkach, która na co dzień pracuje w korporacji. Nie wszystko będzie jednak takie kolorowe, ponieważ przez serię nieszczęśliwych zbiegów okoliczności młodzi stracą kontakt, a długie i żmudne poszukiwania spowodują utratę nadziei na to, że kiedykolwiek ponownie się spotkają. W międzyczasie Basia wpadnie w oko playboyowi Leonowi Gecowi (Łukasz Garlicki), który dostał ultimatum od rodziców, że albo szybko się ożeni, albo zostanie wydziedziczony. Jak zakończy się ta historia? Przekonajcie się sami w najbliższą sobotę, wybierając się do brzeskiego amfiteatru!

Organizatorzy przypominają o obowiązujących obostrzeniach

Wybierając się na seans Letniego Kina Plenerowego, pamiętajmy o obowiązujących restrykcjach związanych z pandemią Covid-19. Każdy widz jest zobowiązany do przestrzegania zasad takich jak m.in. zakrywanie na terenie amfiteatru ust i nosa (maseczką lub przyłbicą), zachowanie bezpiecznego odstępu (min. 2 metrów) i niezajmowanie wyłączonych miejsc na widowni, a także wypełnienie obowiązkowej ankiety informacyjnej przy wejściu do amfiteatru.

W trakcie seansu obowiązuje limit widzów. Szczegółową treść regulaminu sprawdzić można znaleźć tutaj.

Reklama
119 views