Aktualności
Brzeg
Gmina Skarbimierz

Pakiety covidowe dla seniorów od firmy ze Skarbimierza


CCS to duża międzynarodowa firma, która chętnie angażuje się w rozmaite akcje społeczne oraz pomoc potrzebującym. Jej oddział znajdujące się na Skarbimierzu wspierał w tym roku wolontariuszy sprzątających Kępę Młyńską w Brzegu, a teraz przygotowało pakiety covidowe, które trafiły do seniorów. 

Przedstawiciel CCS – Sebastian Rachwalski odwiedził członków Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Koło nr 2 BRZEG, wypoczywających aktywnie w Parku Wolności i wręczył im pakiety ochronne. Otrzymają je brzescy seniorzy, osoby przynależne do Stowarzyszenia oraz jego sympatycy.

– CCS to firma, która od dawna angażuje się w rozmaite akcje społeczne i pomoc potrzebującym, co jest wpisane w naszą politykę społecznej odpowiedzialności biznesu. Z wielką radością pomagaliśmy wolontariuszom sprzątającym Kępę Młyńską i cieszyliśmy się, że ten piękny zakątek miasta odzyskuje blask. Teraz, w związku z nawrotem epidemii koronawirusa, postanowiliśmy zadbać o seniorów, ludzi najbardziej narażonych na zachorowanie, którzy potrzebują naszej opieki i wsparcia – powiedział nam

Sebastian Rachwalski, przedstawiciel oddziału CCS w Polsce.

CCS rozdysponowała 75 pakietów zawierających maseczki, rękawiczki oraz płyn do dezynfekcji.

865 views