Aktualności
Pomagamy

Pani Aneta z Brzegu potrzebuje naszej pomocy


Data 18 stycznia 2021 roku już na zawsze zapadnie w pamięci Pani Anety z Brzegu i jej rodziny. Tego dnia kobieta, jak co dzień, wyszła do pracy pełna energii, nie spodziewając się dramatu, jaki ją spotka.

Podczas pracy Pani Aneta nagle straciła przytomność i z nieustalonych przyczyn nastąpiło zatrzymanie akcji serca. Rozpoczęła się walka o życie kobiety, której po niezwykle długiej reanimacji udało się przywrócić funkcje życiowe. Jednak ze względu na długi okres niedotlenienia doszło do uszkodzenia mózgu. Kobieta cały czas pozostaje nieprzytomna.

Pani Aneta ma 42 lata i jest mamą trójki wspaniałych dzieci. Jest również oddaną babcią, kochającą żoną i niezastąpioną przyjaciółką o wielkim sercu. Aby Pani Aneta miała szansę wrócić do bliskich osób, potrzebna jest intensywna, specjalistyczna rehabilitacja w prywatnej klinice. Koszty takiej rehabilitacji są bardzo wysokie i szacowane na 25-30 tysięcy złotych miesięcznie. Niestety, pomimo ogromnych wysiłków, rodzina nie jest w stanie samodzielnie ponieść tak ogromnych kosztów, stąd prośba bliskich Pani Anety do Państwa.

Do sfinansowania rocznej terapii brakuje jeszcze ponad 200 tysięcy złotych. Kwota jest tak duża, ponieważ Pani Aneta jest pacjentem leżącym, poddanym tracheotomii i żywionym przez PEG-a. Dodatkowo od około dwóch tygodni kobieta walczy również z zapaleniem płuc. Ze względu na utrzymujące się drgawki zaczęto jej podawać także leki przeciwpadaczkowe. Obecny stan zdrowia Pani Anety wykluczył pogłębienie diagnostyki w kierunku potwierdzenia obecności przetoki.

Brzeżanka znajduje się obecnie w Zakładzie Opieki Leczniczej, spontanicznie otwiera oczy i reaguje na bodźce bólowe.

Każdy dzień bez rehabilitacji oddala Panią Anetę od powrotu do domu, w której czeka na nią kochająca rodzina i grono przyjaciół.

Wierzymy, że dzięki Państwa wsparciu spełni się jedyne marzenie, jakie obecnie ma rodzina Pani Anety, a więc jej powrót do zdrowia, do domu i do codziennego życia.

Wpłat na rzecz Pani Anety można dokonywać za pośrednictwem zrzutki pod linkiem: POMOC DLA ANETY, do czego z całego serca zachęcamy!

Tomasz Kubiak

Reklama
1882 views