Aktualności
Sport
Stal Brzeg

Piłkarze Stali przed szansą na awans w ligowej tabeli


Kolejny mecz przed własną publicznością rozegrają w sobotę (12.09.) o godzinie 16:30 piłkarze brzeskiej Stali. Ekipa trenera Marcina Domagały w ramach 8. kolejki III ligi podejmie rezerwy Miedzi Legnica, czyli bardzo nieprzewidywalnego i niewygodnego przeciwnika. Stalowcy są jednak w naprawdę doskonałej formie, więc możemy oczekiwać dobrego widowiska.

Druga drużyna Miedzi nie rozpoczęła najlepiej sezonu, choć również nałożyły się na to sprawy pozaboiskowe (zakażenie koronawirusem i przełożone dwa mecze). W pięciu spotkaniach legniczanie zdobyli sześć punktów, wygrywając dwukrotnie i trzykrotnie przegrywając. Takie wyniki dają sobotnim gościom 11. miejsce w tabeli III ligi. Dodajmy, że Stal z dorobkiem 11 punktów zajmuje 5. pozycję w tabeli, mając mniej rozegranych spotkań od większości drużyn z czołówki. Wygrana najprawdopodobniej pozwoli brzeżanom na awans w górę tabeli, gdyż w ten weekend zmierzą się ze sobą dwaj inni pretendenci do awansu – Ruch Chorzów i Polonia Bytom. Któraś z tych drużyn na pewno więc straci punkty.

Spotkanie 8. kolejki III ligi Stal Brzeg – Miedź Legnica zostanie rozegrane w sobotę, 12 września o godzinie 16:30 na Stadionie Miejskim w Brzegu. Organizatorzy przypominają o przedsprzedaży biletów, prowadzonej w czwartek i piątek od 18:00 do 19:00 na stadionie. W dniu meczu warto natomiast przyjść wcześniej, aby nie tworzyły się kolejki. Pamiętajmy również o zachowaniu społecznego dystansu oraz zakryciu ust i nosa przed dotarciem na trybuny. Zapraszamy!

Reklama
150 views