Aktualności
Brzeg
Kultura

Pogotowie Literackie rozpoczyna służbę w Miejskiej Bibliotece Publicznej


Drodzy Piszący! Jeśli stoicie przed dylematem czy pisać i czy Wasze dokonania są wartościowe to, zamiast szukać odpowiedzi w internecie, przyjdźcie do prawdziwych literackich speców, którzy w ramach Pogotowia Literackiego udzielą fachowej porady, wskazówek, a może nawet dostrzegą prawdziwych geniuszy.

W swoim gabinecie w Miejskiej Bibliotece Publicznej na ul. Jana Pawła II w Brzegu czekają członkowie K.I.T. Stowarzyszenie Żywych Poetów. To właśnie ta ekipa medyków zdiagnozuje literackie talenty przybyłych. 

– Czy zdarza Ci się pisać do szuflady? Masz głowę pełną pomysłów i stawiasz pierwsze kroki w tworzeniu poezji lub prozy? Piszesz od dłuższego czasu, jednak wciąż coś Ci umyka? Nie wiesz, jak nawigować po krętych ścieżkach polskiego rynku wydawniczego? Potrzebujesz wsparcia i porady? Pogotowie Literackie przybywa na pomoc! Już od września w Miejskiej Bibliotece Publicznej członkowie K.I.T. Stowarzyszenie Żywych Poetów raz w miesiącu będą udzielać bezpłatnych konsultacji dla aspirujących i początkujących twórców. Literaccy lekarze pierwszego kontaktu będą przyjmować w godzinach 17:30-19:00, a szczegóły na plakacie. Zapraszamy! – napisał Naczelny Lekarz Literacki,  Radosław Wiśniewski.

Reklama
162 views