112
Aktualności

Policjanci z Brzegu poszukują świadków śmiertelnego potrącenia kobiety


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 14 listopada w Brzegu na ulicy Wyszyńskiego. Około godziny 17:30 doszło wówczas do potrącenia 60-latki. Niestety po przewiezieniu do szpitala kobieta zmarła w wyniku odniesionych obrażeń. Świadkowie tego zdarzenia proszeni są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami z brzeskiej komendy lub pod numerem telefonu 47 863 32 03.

14 listopada około godziny 17:30 na ulicy Wyszyńskiego w Brzegu doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 26-letni mężczyzna kierujący bmw potrącił na przejściu dla pieszych 60-letnią kobietę. Niestety po przewiezieniu do szpitala kobieta zmarła w wyniku odniesionych obrażeń

Funkcjonariusze z Brzegu pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku. Apel kierujemy do wszystkich osób posiadających informacje o zdarzeniu. Świadkowie  proszeni są o zgłaszanie się do Komendy Powiatowej Policji w Brzegu lub kontakt telefoniczny pod numerem 47 86 33 203. Pomocne mogą być także nagrania z kamerek samochodowych pojazdów znajdujących się w tym czasie w rejonie miejsca zdarzenia.