Aktualności
Pomagamy

Pomóż dzieciakom z Domów Dziecka w powiecie brzeskim poczuć magię świąt


Stowarzyszenie Razem Dla Powiatu Brzeskiego organizuje akcję „Paka dla dzieciaka”, w ramach której chce podarować paczki mikołajkowe dla dzieciaków z Domów Dziecka, znajdujących się w powiecie brzeskim (Brzeg, Strzegów, Skorogoszcz).

Pomóc może każdy

Zachęcamy wszystkich z Państwa do pomocy, która polega na przekazywaniu zakupionych produktów. W rozmowie ze Stowarzyszeniem, dyrektorki placówek wskazały, że najbardziej potrzebne są kosmetyki i środki chemiczne (proszki i płyny do prania, żele pod prysznic, szampony, dezydoranty lub kulki pod pachę, szczoteczki oraz pasty do zębów), a także oczywiście różnego rodzaju słodycze. Dla malutkiej, 4-letniej dziewczynki z Domu Dziecka w Strzegowie mile widziane są także spineczki i gumki do włosów.

Gdzie przekazywać produkty do paczek dla dzieci?

Wszystkie produkty można przekazywać do końca listopada w biurze Stowarzyszenia Razem Dla Powiatu Brzeskiego, które mieści się w budynku przy ul. Sukiennice 2, pokój 401 (IV piętro) – w godzinach dyżurowania lub w innych po wcześniejszym telefonie – tel. 881 556 111 bądź wiadomości prywatnej na facebooku Stowarzyszenia, bądź e-mailu: razemdlapowiatubrzeskiego@gmail.com

Kontaktować mogą się również Państwo w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Każda pomoc będzie niezwykle cenna, ponieważ w tych trudnych dla nas wszystkich czasach, dzieciaki mogą chociaż przez chwilę poczuć odrobinę świątecznej magii poprzez okazaną im dobroć, której przecież tak bardzo potrzebują.

Stowarzyszenie zaprasza także inne podmioty do wspólnego czynienia dobra

W rozmowie z naszą redakcją przedstawiciele Stowarzyszenia Razem Dla Powiatu Brzeskiego mówią: 

„Zapraszamy do współpracy i kontaktu także inne podmioty, które zechcą nam pomóc przy organizacji, pakowaniu, pozyskiwaniu darczyńców oraz te, które mogą przekazać swoje produkty/wyroby do paczek dla dzieciaków. Jednocześnie dziękujemy wszystkim za dotychczasowe dary! Łącznie będziemy potrzebowali około 100 paczek dla wspomnianych Domów Dziecka z Brzegu, Strzegowa i Skorogoszczy. CZYŃMY RAZEM DOBRO!”

Reklama

65 views