Aktualności

Poszukiwani świadkowie próby włamania do kawiarni Dobre Ziarno


Drodzy czytelnicy potrzebna jest Wasza pomoc. Minionej nocy, z 15 na 16 kwietnia br. doszło do próby włamania, do kawiarni Dobre Ziarno, mieszczącej się przy ul. Armii Krajowej 24 w Brzegu. Jeżeli rozpoznajesz osobę z nagrania, które zamieszczamy poniżej lub widziałeś coś, co może pomóc w sprawie to prosimy o kontakt!

Do próby włamania doszło ok. godziny 1:34 w noc z 15 na 16 kwietnia br.

Nieznany sprawca, którego zdążyła zarejestrować zniszczona kamera z kawiarni, próbował włamać się do niej w noc z 15 na 16 kwietnia br. ok. godziny 1:34. Na szczęście sprawca nie dostał się do środka, ponieważ w kawiarni są żeliwne drzwi, co znacznie utrudnia takie działania. Być może sytuacja, którą zobaczycie na poniższym nagraniu pomoże w odnalezieniu podejrzanego mężczyzny - poznaliśmy już niejednokrotnie moc internetu i wiemy, że dzięki Waszym udostępnieniem może się udać namierzyć sprawcę! 

Nawet jeżeli nie rozpoznajesz podejrzanego z nagrania, to tak jak wspomnieliśmy, udostępnij ten post dalej, być może ktoś z Twoich znajomych coś rozpozna, coś sobie przypomni i będzie w stanie pomóc.

Przedsiębiorcy mierzą się w ostatnim roku już i tak z wieloma trudnościami związanymi z ograniczeniami covidowymi. Teraz dodatkowo spędzać sen z powiek będzie obawa o bezpieczeństwo lokali, ponieważ kto wie, czy poszukiwany mężczyzna nie zdecyduje się na kolejne próby włamania. Dlatego tak ważne jest by wspierać nasz lokalny, mały biznes i chronić go przed podobnymi zdarzeniami.

W imieniu właścicieli Dobrego Ziarna prosimy o wsparcie - wyślijmy to wideo w świat!

Róbcie screeny, wrzucajcie na relacjach, udostępniajcie na facebooku!

Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc.