112
Aktualności

Poszukiwani trafili do więzienia


Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Każdy z nich nie stawił się do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. W związku z tym sąd wydał nakaz zatrzymania ich i doprowadzenia do więzienia. Tam spędzą od kilku do kilkunastu miesięcy.

Kilka dni temu policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali trzech poszukiwanych mężczyzn. To osoby, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Pierwszy z nich, 41-letni mieszkaniec Brzegu, wpadł w miejscu zamieszkania. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary więzienia za wcześniejsze kradzieże i włamania. W więzieniu spędzi ponad rok.

Drugi z poszukiwanych mężczyzn to 54-latek. Funkcjonariusze zastali go podczas pracy. Mężczyzna niczego się nie spodziewając naprawiał w swoim warsztacie samochód. Był poszukiwany za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów i kierowanie pod wpływem alkoholu. Trafił do więzienia na kilka miesięcy.

Trzeci mężczyzna to 28-letni mieszkaniec Brzegu. Mężczyzna nie stawił się do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. W związku z tym sąd wydał nakaz doprowadzenia go do więzienia. Wcześniej dopuścił się licznych kradzieży, za które teraz najbliższe miesiące spędzi za kratami.