112
Aktualności

Poszukiwany przez policję mężczyzna wpadł podczas awantury


54-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności m.in. za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu. Został zatrzymany podczas awantury z kolegą. Trafił już do więzienia, gdzie spędzi prawie 2 lata.

18 sierpnia policjanci z Lewina Brzeskiego zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Tego dnia, tuż po godzinie 17:00, otrzymali wezwanie na interwencję w jednej z miejscowości w gminie. Z przekazanych informacji wynikało, że chodzi o awanturę między dwoma mężczyznami.

Na miejscu funkcjonariusze zastali dwóch nietrzeźwych mężczyzn. W obecności policjantów wyjaśnili nieporozumienie i przestali się awanturować. Po sprawdzeniu w systemie okazało się, że jeden z nich ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 54-latek był poszukiwany do odbycia kary więzienia.

W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. W organizmie miał blisko 4 promile alkoholu. Był poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu i złamanie sądowego zakazu. Trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi prawie 2 lata.