Policja
Powiat brzeski

Poszukujemy świadków zdarzenia na autostradzie


Policjanci z Lewina Brzeskiego poszukują świadków wypadku drogowego. Do zdarzenia z udziałem mercedesa i pieszego doszło 16 sierpnia około godziny 21:45 na 206 km. autostrady A 4 w kierunku Wrocławia. Niestety 21-latek poniósł śmierć na miejscu. Osoby posiadające informacje o zdarzeniu lub będące w posiadania nagrań z wideo rejestratorów w swoich samochodach proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim pod numerem telefonu 47 86 333 03.

16 sierpnia około godziny 21:45 na 206 kilometrze autostrady A 4 w kierunku Wrocławia doszło do zdarzenia z udziałem busa marki Mercedes Vito i pieszego. Niestety śmierć na miejscu poniósł pieszy 21-latek. Funkcjonariusze z Lewina Brzeskiego, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Brzegu wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Osoby, które w tym czasie podróżowały wskazanym odcinkiem autostrady, mają jakiekolwiek informacje o zdarzeniu lub miały włączone w swoich pojazdach wideo rejestratory prosimy o osobisty kontakt z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim przy ul. Kościuszki 47, lub pod numerem 47 86 333 03.

Reklama
220 views